KOMORNIK SĄDOWY

PRZY SĄDZIE REJONOWYM W STARGARDZIE

TADEUSZ GARBACZ

 

UWAGA

Z UWAGI NA PREWENCJĘ DOTYCZĄCĄ WIRUSA COVID-19 INFORMUJĘ O ZAMKNIĘCIU OSOBISTEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW.

KANCELARIA W POZOSTAŁYM ZAKRESIE FUNKCJONUJE NORMALNIE.

OBSŁUGA INTERESANTÓW ODBYWA SIĘ ZA POMOCĄ KOMUNIKACJI TELEFONICZNEJ, MAILOWEJ ORAZ LISTOWNEJ.

Licytacje komornicze

 • NIERUCHOMOŚCI
 • RUCHOMOŚCI
  • Na niniejszej stronie internetowej Komornik na bieżąco informuje o zaplanowanych komorniczych licytacjach nieruchomości (działki, budynki, lokale, bądź inne obiekty). Ustawowo obwieszczenia o licytacjach ogłasza się publicznie w budynku sądowym i w lokalu organu gminy, w dzienniku poczytnym w danej miejscowości oraz na stronie internetowej Krajowej Rady Komorniczej. Obwieszczenia zawierają między innymi oznaczenia nieruchomości, które mają być sprzedane, ze wskazaniem miejsca ich położenia i przeznaczenia gospodarczego, numery ksiąg wieczystych, czas i miejsce licytacji, sumy oszacowania i ceny wywołania oraz wysokość rękojmi, którą licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć.

  • OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA

   Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Tadeusz Garbacz w sprawie egzekucyjnej Km 676/19 na podstawie art. 945 § 2 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu : 16-04-2020 o godzinie 15:00
   (16 kwietnia 2020 roku o godzinie piętnastej)

   ZOBACZ WIĘCEJ

  • OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

   (lokal mieszkalny; Barnim; księga wieczysta o numerze SZ2T/00003621/0)

   Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Tadeusz Garbacz na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu  17 lipca 2020 r. (piątek) o godzinie 14:00

   ZOBACZ WIĘCEJ

  • Na niniejszej stronie internetowej Komornik na bieżąco informuje o zaplanowanych komorniczych licytacjach ruchomości. Ustawowo obwieszczenia o licytacji ogłasza się publicznie w budynku sądu rejonowego właściwego dla miejsca licytacji oraz na stronie internetowej Krajowej Rady Komorniczej. W obwieszczeniu o licytacji określa się w szczególności czas, miejsce, przedmiot oraz warunki licytacji, sumę oszacowania i cenę wywołania oraz miejsce i czas, w których można oglądać ruchomości.

  • samochody: FORD KUGA ; AUDI Q7 ; FIAT FIORINO - LICYTACJA ZNIESIONA

   LICYTACJA ZNIESIONA

   Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Tadeusz Garbacz podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 17-03-2020 r. (17 marca 2020 r.; wtorek) o godzinie 14:00 (czternastej) w pod adresem (73-110) Stargard, ul. 11 Listopada 37 (Komornik Sadowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Tadeusz Garbacz, Kancelaria Komornicza nr II w Stargardzie, 73-110 Stargard, ul. 11 Listopada 37) odbędzie się w trybie ustalonym w art. 867 kpc pierwsza licytacja ruchomości należących do dłużnej spóki w postaci:

   ZOBACZ WIĘCEJ